فن مداد ابرو

چگونه قد ابروها را تعیین کنیم

روش ساده ای وجود دارد که بدانید ابروها باید از کجا شروع شده ، اوج بگیرد و پایان یابد. برای این کار به یک مداد آرایشی نیاز دارید. که البته بهتر است رنگ آن مغایر رنگ ابروانتان باشد تا از آن برای علامت گذاری نقاط صحیح استفاده کنید.

حالا روبروی آیینه بنشینید . ته مداد را در کنار ه خارجی بینی قرار داده و در حالت مستقیم نگه دارید. محل عبور مداد از ابرو محل مناسب قرارگیری سر ابروی شماست . حال این قسمت را با گذاشتن دو نقطه در بالا و پایین ابرو مشخص کنید. حال مداد را طوری بگیرید که ته آن در کنار گوشه خارجی بینی قرارگرفته و سر آن از گوشه خارجی چشم بگذرد . محل تقاطع ابرو و مداد را علامت گذاری کیند.این نقطه نقطه مناسب پایانی ابروست. حالا برای تعیین قله ابرو مداد را طوری تنظیم کنید که از بالای پلک  و در امتداد گوشه خارجی عنبیه چشم تا ابرو قرار بگیرد محل را علامت گذاری کنید.(به شکل توجه کنید)

نکته: پس از استفاده از فن مداد ابرو، برای شکل دادن به آن توصیه می کنم تناسب اعضای صورت با فاصله ابرو ها را در نظر بگیرد(مطلب مربوط به فاصله مناسب ابروها از یکدیگر را مطالعه کنید) و قبل از هر اقدامی جهت برداشتن ابرو قسمت های اضافی را با کرم پودر بپوشانید و پس از بررسی اثر آن و تصمیم قطعی اقدام فرمائید.

/ 0 نظر / 62 بازدید